Supervisor - HPP, při zkráceném úvazku za 32 000,-Kč + příplatky

  • 32.000 Kč
  • Vloženo dne: 18/09/2023
  • Upraveno dne: 18/09/2023
    • Kojetín, Olomoucký, Česká republika

Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici:
Supervisor
- řídí, koordinuj pomocí technik supervize plynulost provozu materiálně i personálně. Zajišťuje správný chod přiděleného úseku a dodržování standartní kvality poskytovaných služeb a plnění cílů

Požadujeme:
požadované vzdělání: SŠ s maturitou
spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
dochvilnost a pracovitost
zdravotní způsobilost
uvítáme zkušenosti v oboru
trestní bezúhonnost
zkušenosti s VZV výhodou

Pracovní náplň:
řízení a organizace práce kolektivu
zodpovědnost za dodržování BOZP
motivace a vedení podřízených
kontrola kvality práce
dohled nad údržbou strojního zařízení
reporting
účast na denním meetingu

Nabízíme:
měsíční mzdu 25.000,-Kč + 7 000,-Kč v odměnách za kvalitu práce + příplatky
smluvní vztah na PP
směny: dvousměnný provoz (krátký, dlouhý týden)
práce v noci
zaškolení na pracovišti
možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době
zázemí silné a stabilní společnosti
5 dní sickday

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete životopis, nemáte-li životopis, napište pár řádků o sobě, o Vašich dosavadních zkušenostech a možnostech termínu nástupu. Do předmětu emailu napište název pozice, o kterou se ucházíte, a to vše na emailovou adresu: nabor@hgs.cz nebo na tel. 603 286 986, 771 233 292

Děkujeme, budeme se těšit na Vaše odpovědi.
Za HGS, a.s., tým HR

Telefon: 844000666

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".