Platící mobilní aplikace

 • 2.400 Kč
 • Vloženo dne: 26/07/2022
  • Hranice, Olomoucký, Česká republika

Představuji vám Společnost MEDIAN je to přední výzkumná agentura s dlouholetou tradicí v oblasti výzkumu trhu, médií a veřejného mínění.
adMeter pracuje s moderní technologií audiomatchingu, která umožňuje měření poslechu rádií???? a sledovanosti TV???? v reálném čase.
adMeter je aplikace v mobilu provázaná na další zařízení (PC, ????️notebook,???? tablet …), díky čemuž měříme také návštěvnost webových stránek.
Pro měření vystavení vlivu outdoorové reklamy, či výzkum dopravního chování a mobility využívá adMeter lokalizační technologie jimiž jsou tzv. „chytré???? telefony“ vybaveny. ????Hledá touto cestou zájemce do projektu???????? vše na smlouvu jde o měření na vlastním mobilu android???? za vše dostáváte odměnu ????tedy odměna se vyplácí v intervalu čtvrtletním tedy za rok si můžete přijít na pěknou částku 2400 Kč???????????? to zas není tak málo a na zemi tuto částku nenajdete. Pokud budete odpovídat podmínkám co firma hledá jako je hledaný věk a odpovídající kraje jde o ženy ????, muže ????a studenty????‍???? požadovaný věk od 15-24 studenty a mladistvé, muže 25-34 let a seniory 65-79 let není problém mi poslat info,že vás nabídka zaujala. Pokud budete odpovídat hledané kategorii firma se co nejdřív ozve a pak sepíší s vámi smlouvu o spolupráci dostanete přiděleno vlastní ID od AdMeter a odkaz ke stažení aplikace do mobilu android .Tak nač váháte není co ztratit jen získat pokud bude zájem o spolupráci jen vážní zájemci napište zprávu a já vám podám více informací kde se dozvíte víc.

Telefon: 730940365

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

 • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
 • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".

Podobné inzeráty

 • Externí auditor

  Externí auditor

  Ostatní práce České Budějovice (Jihočeský) 21/11/2022 180 Kč

  Přijmu do teamu nového kolegu na pravidelné kontroly interních pravidel na supermarketech. oblast - Jižní Čechy Nabízím: Dlouhodobý prac.vztah Zajímavé platové ohodnocení 180Kč/ hod.a 6,30/km 140-190 hodin /měsíčně Očekávám: Slušné nekonfliktní vystu...

 • Technický pracovník

  Technický pracovník

  Ostatní práce Česká Lípa (Liberecký) 02/11/2022 Neuvedeno

  Věznice ve Stráži pod Ralskem příjme Technického pracovníka Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou technického zaměření, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), zkušenosti se zajišťováním údržby a běžných oprav nemovitého majetku. Nabízíme...

 • Pracovník úklidu Benešov

  Pracovník úklidu Benešov

  Ostatní práce Benešov (Středočeský) 20/10/2022 Neuvedeno

  Hledáme pracovníka/ci na úklidové práce administrativy v Benešově. Pracovní doba : po-pá 8 hod/denně. Práce na základě smlouvy HPP, DPP, OSVČ, DPČ- dle vzájemné domluvy. Mzda - 23.400/HM +odměna za kvalitní úklid + možnost přivýdělku o víkendu.

ZAVŘÍT