Platící mobilní aplikace

 • 2.400 Kč
 • Vloženo dne: 26/07/2022
  • Hranice, Olomoucký, Česká republika

Představuji vám Společnost MEDIAN je to přední výzkumná agentura s dlouholetou tradicí v oblasti výzkumu trhu, médií a veřejného mínění.
adMeter pracuje s moderní technologií audiomatchingu, která umožňuje měření poslechu rádií???? a sledovanosti TV???? v reálném čase.
adMeter je aplikace v mobilu provázaná na další zařízení (PC, ????️notebook,???? tablet …), díky čemuž měříme také návštěvnost webových stránek.
Pro měření vystavení vlivu outdoorové reklamy, či výzkum dopravního chování a mobility využívá adMeter lokalizační technologie jimiž jsou tzv. „chytré???? telefony“ vybaveny. ????Hledá touto cestou zájemce do projektu???????? vše na smlouvu jde o měření na vlastním mobilu android???? za vše dostáváte odměnu ????tedy odměna se vyplácí v intervalu čtvrtletním tedy za rok si můžete přijít na pěknou částku 2400 Kč???????????? to zas není tak málo a na zemi tuto částku nenajdete. Pokud budete odpovídat podmínkám co firma hledá jako je hledaný věk a odpovídající kraje jde o ženy ????, muže ????a studenty????‍???? požadovaný věk od 15-24 studenty a mladistvé, muže 25-34 let a seniory 65-79 let není problém mi poslat info,že vás nabídka zaujala. Pokud budete odpovídat hledané kategorii firma se co nejdřív ozve a pak sepíší s vámi smlouvu o spolupráci dostanete přiděleno vlastní ID od AdMeter a odkaz ke stažení aplikace do mobilu android .Tak nač váháte není co ztratit jen získat pokud bude zájem o spolupráci jen vážní zájemci napište zprávu a já vám podám více informací kde se dozvíte víc.

Telefon: 730940365

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

 • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
 • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".

Podobné inzeráty

 • Dělník/ce do Chráněné dílny (OZP) - Jaroměř

  Dělník/ce do Chráněné dílny (OZP) - Jaroměř

  Ostatní práce Jaroměř (Královéhradecký) 22/02/2024 112 Kč

  Přijmeme dělníky/ce na zkrácený úvazek pro jednoduchou manuální práci. Kompletace výrobků. Práce je vyhrazena pro osoby s OZP ( ID I., II., III. stupně invalidity). Požadujeme: Spolehlivost, Potvrzení o ID, dochvilnost, chuť pracovat, věk min. 18 let...

 • Dělník/ce do Chráněné dílny(OZP) - Svitavy

  Dělník/ce do Chráněné dílny(OZP) - Svitavy

  Ostatní práce Svitavy (Pardubický) 22/02/2024 112 Kč

  Přijmeme dělníky/ce na zkrácený úvazek pro jednoduchou manuální práci. Kompletace výrobků. Práce je vyhrazena pro osoby s OZP ( ID I., II., III. stupně invalidity). Požadujeme: Spolehlivost, Potvrzení o ID, dochvilnost, chuť pracovat, věk min. 18 let...

 • Dělník/ce do Chráněné dílny (OZP) - Hradec Králové

  Dělník/ce do Chráněné dílny (OZP) - Hradec Králové

  Ostatní práce Hradec Králové (Královéhradecký) 22/02/2024 112 Kč

  Přijmeme dělníky/ce na částečný úvazek - 3hod/den pro jednoduchou manuální práci. Kompletace výrobků. Práce je vyhrazena pro osoby s OZP ( ID I., II., III. stupně invalidity). POŽADUJEME: Potvrzení o invaliditě. Min. věk 18.let, pracovitost, pečlivos...

ZAVŘÍT