Rychlé podnikatelské úvěry SONEBA, tel: 608 174 900

 • 5.000.000 Kč
 • Vloženo dne: 26/02/2022
  • Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Rychlý a levný podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem. Vyšší finanční obnos pro všechny firmy a podnikatele k business zájmům, k rekonstrukci nemovitosti, k vyplacení exekucí, ke konsolidaci nevýhodných závazků apod. Možnost ručit nemovitostmi komerčními i nekomerčními a nemovitostmi 3. osob. Variabilní splatnost 1 – 20 let s možností předčasného splacení úvěru a bez inkasovaných penále. Smluvní úroková sazba po celou dobu splátkového období. Zdarma a bez poplatku předem zajistíme nezávazné posouzení žádosti bez nutnosti dojíždění ze strany zákazníka, konzultace, poradenský a právní servis a nacenění nemovitosti. To vše zdarma i v případě pozdějšího storna žádosti. Úvěrová smlouva je předložena žadatelům předem k podrobnému prověření a prozkoumání.
Více info k podnikatelskému úvěru SONEBA na tel. čísle 608 174 900, nebo na webu https://www.soneba.cz.

Telefon: 608174900

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

 • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
 • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".

Podobné inzeráty

 • Nebankovní hypotéka od 6,5% p.a.

  Nebankovní hypotéka od 6,5% p.a.

  Půjčky Praha (Hlavní město Praha) 23/02/2022 1 Kč

  Nebankovní půjčky se zástavou nemovitostí. Úrok od 6,9% p.a., splatnost až 20 let, doplacení možné kdykoli. Vyplacení exekucí a nevýhodných zástav, žadatelé na IČO nedokládají příjmy a nenahlíží se do registru.

 • Zpětný leasing nemovitosti až na 5 let

  Zpětný leasing nemovitosti až na 5 let

  Půjčky Praha (Hlavní město Praha) 22/02/2022 Neuvedeno

  Tento typ produktu je vhodný pro klienty, kterým vázne na nemovitosti nevýhodná zástava, exekuce a případně další půjčky, které nejsou schopni splácet. Řešením, jak v nemovitosti zůstat i nadále bydlet, je zpětný leasing na dobu až 5ti let. Klient má...

 • Soukromé peníze vyplacené na ruku

  Soukromé peníze vyplacené na ruku

  Půjčky Praha (Hlavní město Praha) 27/01/2022 Neuvedeno

  Půjčujeme na OP ze soukromých zdrojů, vlastníkům a spoluvlastníkům nemovitostí, bez nutnosti svou nemovitostí ručit. Ručení je až od 200 000 Kč. Akceptovány jsou mimo jiné i družstevní byty. Bez plateb předem, bez doložení příjmů. Nabídka platí pro c...

ZAVŘÍT