Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

 • 890 Kč
 • Vloženo dne: 28/09/2023
  • České Budějovice, Jihočeský, Česká republika

Ubytování České Budějovice, levný penzion je ideální pro jednotlivce, páry, nebo skupiny, seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi a dovolenou v Jižních Čechách.

Penzion České Budějovice, poskytuje kvalitní ubytování a ve městě patří mezi levné penziony, nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový apartmán pro 1 - 4 osoby.

Prostorné pokoje i apartmány České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s nádobím, rychlý Wi-fi internet je k dispozici v celém penzionu.

V restauraci vám penzion České Budějovice, poskytne chutnou snídani, kterou si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Parkování vozidel je možné na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu ubytování v Českých Budějovicích a je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar, vhodné pro krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování pro skupiny, ale i pro jednotlivce na služebních pracovních cestách.

Levné ubytování České Budějovice Vám po dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Levný penzion České Budějovice najdete v Jižních Čechách, v oblasti, která patří mezi nejnavštěvovanější a nejhezčí v České republice. Jedná se o prostředí, kde se nachází nesčetně mnoho historických památek a muzeí.

Ubytování v levném hotelu je výhodného veškeré turisty, neboť České Budějovice a okolí se staly rájem pro cyklisty a milovníky historie i kultury.

Rodiče s dětmi naleznou v Českých Budějovicích kromě skvělého ubytování mnoho zábavných míst pro své malé ratolesti.

Levné ubytování na jednu i více nocí v Českých Budějovicích nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu jako levné penziony České Budějovice.

Telefon: 721589838

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

 • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
 • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".

Podobné inzeráty

 • Údržba Vašich zahrad

  Údržba Vašich zahrad

  Ostatní služby Mníšek pod Brdy (Středočeský) 03/03/2024 Neuvedeno

  Údržba Vašich zahrad a trávníků je naše radost 722726605

 • Stavební a zednické práce

  Stavební a zednické práce

  Ostatní služby Hradec Králové (Královéhradecký) 16/03/2023 Neuvedeno

  Nabízím veškeré stavební a zednické práce. Rekonstrukce RD a bytových jader (obklady a dlažby), zateplování fasád. Zajistím elektroinstalace, pokrývačské, instalatérské, topenářské práce. Kontakt: 736 468 384

ZAVŘÍT