dům v Přibylově (Skuteč)

 • 1 Kč
 • Vloženo dne: 13/01/2022
  • Skuteč, Pardubický, Česká republika


Mgr. Milan Kučera, notář v Chrudimi, jako pověřený soudní komisař nabízí k prodeji podle vyhlášené veřejné soutěže na nejlepší nabídku:

Nemovité a movité věci: nemovité věci v katastrálním území Skuteč: pozemek parc. č. St. 752, jehož součástí je stavba Skuteč, č.p. 558, rodinný dům, a pozemky parc. č. 870, 875, 876, 877/1 a 877/2, zapsané v katastru nemovitostí na listu vlastnictví číslo 2994, vedeném Katastrálním úřadem pro Pardubický kraj, Katastrální pracoviště Chrudim, movité věci nacházející se v domě č.p. 558, popřípadě okolo domu.
Rodinný dům č.p. 558, Skuteč, je zděná stavba, samostatně stojící, umístěná na vlastním stavebním pozemku p.č.st. 752 v severozápadní, odloučené části města Skuteč, část Přibylov. Dům se nachází vlevo od silnice č. 358 ve směru Skuteč - Chrast. Jedná se o zděnou stavbu s částečným podsklepením, jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou. Stavba splňuje kritéria rodinného domu s jednou bytovou jednotkou a technickým/hospodářským zázemím. V místě je možnost napojení na veřejný vodovod a elektřinu.
Technické provedení: Základy jsou provedeny betonové s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé konstrukce jsou zděné, stropy klenbové do I, klenbové a rovné. Střecha je sedlová s krytinou z pálených tašek. Oplechování je z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou štukové, fasádní omítka břízolitová a keramický obklad. Vnitřní obklady jsou v kuchyni a koupelně. Dveře jsou hladké, vrata dřevěná, okna nová plastová a starší dřevěná dvojitá. Schody jsou betonové, podlahy betonové s PVC, koberci a keramickou dlažbou, v suterénu cihelné, v hospodářské části betonové. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva, radiátory jsou deskové, lokálně i kamna na tuhá paliva. Elektřina světelná i motorová, rozvody vody jsou provedeny studené i teplé, TUV el. bojlerem a průtokovými ohřívači. Kanalizace je svedena do jímky. V koupelně je instalována vana a umyvadlo, záchod je splachovací.

https://notarkucera.cz/prodej-dum-pribylov-u-skutce/


Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

 • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
 • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".

Podobné inzeráty

 • Rodinný dům 4+1

  Rodinný dům 4+1

  Domy na prodej Božanov (Královéhradecký) 19/05/2022 3.390.000 Kč

  Nabízím rodinný dům v osobním vlastnictví. Celková plocha pozemku je 621 m2 z toho zastavěná plocha je 327 m2. Cca 100 m2 je obytných a zbytek jsou chlévy, garáž, dílna a dřevník. Součástí domu je i sklep. Obytná část se skládá z kuchyně, obývacího p...

 • Prodej chalupy.

  Prodej chalupy.

  Domy na prodej Hlízov (Středočeský) 13/05/2022 3.000.000 Kč

  Prodává se chaloupka+hospodářské budovy skoro uprostřed obce Hlízov, čp.25, s výměrou pozemku přes 900 m2. Obec Hlízov disponuje základní občanskou vybaveností. Hlízov se nachází 4km od města Kutné Hory a 8km od města Kolín. Nemovitost má elektřinu a...

 • Prodej domu

  Prodej domu

  Domy na prodej Křižovatka (Karlovarský) 02/04/2022 3 Kč

  Rodinný dům v obci Křižovatka č.p. 87, okres Cheb, zastavěná plocha 254 m2, zahrada 2 818 m2, vytápění na tuhá paliva, veřejný vodovod a plynovod na hranici pozemku,vodovod přiveden do objektu,objekt napojen na veřejnou kanalizaci. Objekt v původním ...

ZAVŘÍT