Vedoucí pískovny 30000 - 45000 Kč

  • 30.000 Kč
  • Vloženo dne: 22/04/2022
  • Upraveno dne: 22/04/2022
    • Hradec Králové, Královéhradecký, Česká republika

Nabízíme:
Dobré mzdové podmínky (30 000 – 45 000)
Proplacené přesčasy
Příspěvek na penzijní pojištění
Mimořádné odměny v závislosti na kvalitě odvedené práce a hospodářském výsledku (konkrétně vázané na množství tun z odbytu a výkonu těžby)
25 dní dovolené
Možnost dalšího rozvoje
Velmi vstřícné jednání ze strany vedení

Náplň práce:
Řízení a spolupodílení se na provozu těžby a zpracování kameniva
Odpovědnost za kvalitu produkovaného kameniva
Obsluha a dohled nad linkou mokrého třídění kameniva.
Zabezpečení maximálního využití strojů a zařízení
Vedení kolektivu pracovníků
Dohled nad servisem a údržbou strojů a těžebních zařízení
Jednosměnný provoz

Požadujeme:
vyučení nebo SŠ v technickém oboru
zkušenosti z vedoucí pozice velkou výhodou
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
chuť angažovat se v dalším rozvoji společnosti
Výhodou osvědčení Závodního lomu nebo Technický dozor
praxe v oboru – alespoň 1 rok praxe v oblasti těžby a úpravy surovin

Místo výkonu práce
Hradec Králové – Plačice
Nástup:
Ihned

Kontakt:
p. Jiří Müller
tel: 608384771
email: muller.jirka@gmail.com

Telefon: 728229474

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".