Věznice Karviná přijme vedoucí/vedoucího stavebního referátu

  • Neuvedeno
  • Vloženo dne: 02/05/2022
    • Karviná, Moravskoslezský, Česká republika

Co Vás čeká?
- zajišťování a realizace investičních akcí, výběr a koordinace dodavatelů, zajišťování oprav a údržby budov.

Co je potřeba k přijetí k vězeňské službě?
- minimálně vyšší odborné vzdělání, výhodou je technické zaměření
- bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- schopnost pracovat samostatně
- dobrá znalost práce na PC
- komunikativnost

Co nabízíme?
- pracovní úvazek 0,8 pracovního místa, tj. 32 hodin týdně (v budoucnu je reálný předpoklad navýšení úvazku)
- nástupní plat od 21.400 Kč do 29.400 Kč při úvazku 0,8 pracovního místa (v závislosti na započtené předchozí praxi)
- osobní příplatek po zapracování
- pracovní doba ve dnech pondělí – pátek
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní spoření, rekreaci, kulturu, sport)

Pokud Vás předchozí řádky neodradily a máte chuť a odvahu zkusit něco neobvyklého, můžete u nás začít budovat svou novou profesní kariéru.

Zašlete písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru a životopis na oddělení personální Věznice Karviná.

Telefon: 596308300

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".

Podobné inzeráty

  • Dělník /ce (OZP) - Chráněná dílna Svitavy

    Dělník /ce (OZP) - Chráněná dílna Svitavy

    Ostatní práce Svitavy (Pardubický) 09/04/2024 112 Kč

    Přijmeme dělníky/ce na zkrácený úvazek pro jednoduchou manuální práci na částečný úvazek. Kompletace výrobků (dle zakázek). Práce je vyhrazena pro osoby s OZP. Požadujeme: Spolehlivost, Potvrzení o ID, dochvilnost, chuť pracovat, věk min. 18 let. Nab...

  • Dělník/ce (OZP) - Chráněná dílna Jaroměř

    Dělník/ce (OZP) - Chráněná dílna Jaroměř

    Ostatní práce Jaroměř (Královéhradecký) 09/04/2024 112 Kč

    Přijmeme dělníky/ce na zkrácený úvazek pro jednoduchou manuální práci na částečný úvazek. Kompletace výrobků (dle zakázek). Práce je vyhrazena pro osoby s OZP. Požadujeme: Spolehlivost, Potvrzení o ID, dochvilnost, chuť pracovat, věk min. 18 let. Nab...

  • Dělník/ce (OZP) - Chráněná dílna Jindřichův Hradec

    Dělník/ce (OZP) - Chráněná dílna Jindřichův Hradec

    Ostatní práce Jindřichův Hradec (Jihočeský) 09/04/2024 112 Kč

    Přijmeme dělníky/ce na zkrácený úvazek pro jednoduchou manuální práci na částečný úvazek. Kompletace výrobků (dle zakázek). Práce je vyhrazena pro osoby s OZP. Požadujeme: Spolehlivost, Potvrzení o ID, dochvilnost, chuť pracovat, věk min. 18 let. Nab...

ZAVŘÍT