Noční ostraha v hotelu

  • Neuvedeno
  • Vloženo dne: 16/03/2022
    • Brno, Jihomoravský, Česká republika

Pozice vymezená zaměstnavatel pro invalidu

Náplň práce:
ostraha hotelu - pomoc na recepci, pochůzková a kontrolní činnost
PO-NE: 21:00-5:00 (8 hodin) cca 10 směn do měsíce
Pracoviště: Královo Pole
Co nabízíme?:
spolupráci na HPP jen poloviční úvazek (107Kč+přípl.za noční)
možnost volby směn
v případě dojíždění příspěvek na dopravu
levnější volání a sms i pro členy rodiny
firemní uniforma
Co požadujeme?
chuť pracovat
trestní bezúhonnost
příjemný a upravený vzhled

Telefon: 607093730

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".