Dispečer/ka PCO s náborovým příspěvkem

  • Neuvedeno
  • Vloženo dne: 26/01/2022
  • Upraveno dne: 11/07/2022
    • Brno, Jihomoravský, Česká republika

Požadujeme
Uživatelská znalost na PC
Trestní bezúhonnost
Dobré komunikační schopnosti
Odolnost proti strestu
Práce vymezena zaměstnavatelem pro invalidu

Nabídka
Práce na HPP 120Kč/hod.+příplatky s jednorázovým náborovým příspěvkem 10 tisíc Kč
Přátelské pracovní prostředí
Zaškolení a možnost získat praxi v zajímavém oboru
Finanční prémie za dobře vykonanou práci

Pracovní náplň
Komunikace s klienty po telefonu
Zpracování alarmů na PCO dle nastavených postupů
Vyslání výjezdového týmu
Kontrola nástupů fyzické ostrahy na objekty
Zpracování drobných administrativních úkonů
Směnnost 12 hodinové směny denní a noční dle rozpisu služeb

Telefon: 607093730

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".