Bezpečnostní dohled Brno Královo Pole

  • Neuvedeno
  • Vloženo dne: 26/01/2022
    • Brno, Jihomoravský, Česká republika

NÁPLŇ PRÁCE:
* ostraha obchodního centra
* pochůzková činnost, 3 okruhy pochůzek
* PO-NE denní směna 6:00-22:00 hodin cca 2 až 3 v týdnu /podle úvazku/
* místo pracoviště: Brno Královo Pole

NABÍZÍME:
* práce na hlavní pracovní poměr zkrácený nebo poloviční úvazek
* profesionální zaškolení
* bonus za přivedení kamaráda až 5000Kč, zajištění certifikátu (Strážný,68-008-E)

POŽADUJEME
* důslednost, samostatnost, poctivost
* slušné vystupování
* čistý trestní rejstřík

Pracovní místo vymezené zaměstnavatel pro invalidu

Telefon: 607093730

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".