Skládání protipožárních dveří ve Zlíně (Lukove) - jen ranní směna

  • Neuvedeno
  • Vloženo dne: 04/03/2022
    • Zlín, Zlínský, Česká republika

Náplň práce:

- skládání protipožárních dveří
- kompletace dílů
- práce na HPP
- jen ranní směna od 6:00 do 14:30 hod

Požadujeme:
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- samostatnost, zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:
- mzda 120 Kč/hod netto
- ubytování 1500 Kč/měsíc
- práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- místo výkonu práce Zlín - Lukov
- nástup možný IHNED

Telefon: 737850088

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".