ROZPOČTÁŘ/KA

  • Neuvedeno
  • Vloženo dne: 22/07/2022
  • Upraveno dne: 22/07/2022
    • Pardubice, Pardubický, Česká republika

Stavební firma Ječmínek, spol. s r.o. přijme do svých řad nového kolegu.

Náplň práce:
- Vypracování cenových nabídek
- Výpočet spotřeby materiálů a zpracování položkového rozpočtu
- Kontrola úplnosti a věcné správnosti projektové dokumentace staveb
- Sestavování, srovnávání a vyhodnocování cenových nabídek
- Komunikace se subdodavateli

Co od Vás očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství
- Orientace v projektové dokumentaci
- Analytické myšlení, proaktivní a samostatný přístup
- Zodpovědnost a pečlivost
- Znalost práce v programu KROS výhodou

Co Vám nabízíme:
- Zázemí stabilní české společnosti
- Nadstandartní finanční ohodnocení
- Možnost profesního růstu
- Práce na HPP na dobu neurčitou nebo práce na ŽL
- Firemní telefon s neomezeným tarifem na volání
- Pozice vhodná pro absolventy (zaškolení potřebné pro výkon pozice)
- Termín nástupu dle dohody

Místo výkonu práce:
- Pardubice, Bělehradská 582

Kontakt:
- Roman Mejtský, r.mejtsky@jecminek.cz

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".