Obchodní referent

  • Neuvedeno
  • Vloženo dne: 28/07/2023
    • Stráž pod Ralskem, Liberecký, Česká republika

Volné pracovní místo – Obchodní referent

Požadujeme
střední vzdělání s maturitní zkouškou
řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
administrativní zdatnost
znalost práce na PC (Word, Excel)

Pracovní náplň
zajišťování jednotlivých úseků obchodní agendy
příprava smluv s podnikatelskými subjekty
zpracovávání pracovních smluv, platových výměrů a výkazů práce
dozor nad odsouzenými na pracovištích mimo věznici

Nabízíme
perspektivní a stabilní zaměstnání od 1. 10. 2023
pracovní doba pondělí až pátek od 6,30 hod. do 15,00 hod.
zařazení do 8. platové třídy
nástupní plat v rozmezí od 23 630 Kč/měs. do 33 020 Kč/měs. (dle započitatelné praxe)
možnost přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn
200 hodin dovolené v kalendářním roce (25 dnů) + 5 dnů indispozičního volna
podnikové stravování včetně příspěvku
dovolenou za zvýhodněné ceny v rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR
peněžní dary při životním nebo pracovním výročí
peněžní dary dárcům krve
příspěvek od zaměstnavatele na penzijní připojištění, dovolenou, tábor pro děti, na kulturu
a sport
bezplatné využití posilovny a sauny
bezúročné půjčky na bydlení a vybavení domácnosti
bezplatné parkování osobního automobilu v objektu zaměstnavatele
zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora
zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart
lékařskou péči

V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis
a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Telefon: 487878212

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".