Traktorista 25000 - 35000 Kč

  • 25.000 Kč
  • Vloženo dne: 22/04/2022
    • Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký, Česká republika

Do zavedené Bio Farmy hledáme kolegu na pracovní pozici Traktorista, opravář zemědělských strojů.
Společnost se zabývá rostlinnou výrobou a chovem skotu bez tržní produkce mléka. Práce s traktory John Deer 6830, John Deer 6420, John Deer 6150, atd.
Náplň práce:
Obsluha zemědělské techniky
Zajištění veškerých polních prací na orné půdě a loukách
Oprava a pravidelná údržba techniky
Svoz produkce z polí a luk
Údržba pastevních areálů
Požadujeme:
ŘP sk. B a T
Strojní průkaz nebo svářečský průkaz (výhodou)
Odpovědný přístup k práci
Praxe v zemědělství výhodou
Sezónní nasazení a schopnost práce v kolektivu
Zodpovědnost, technická a manuální zručnost, flexibilita, pracovitost
Nabízíme:
Čtvrtletní prémie dle hospodářských výsledků a osobního nasazení (13 – 14 plat)
Práci s moderní zemědělskou technikou
Odpovídající finanční ohodnocení
Stravenky
Nástup možný ihned
Místo pracoviště
Čermná nad Orlicí – okres Rychnov nad Kněžnou
Mzda
Mzda 25 000 – 35 000 Kč/měsíc
V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontakt:
Libuše Pešková
tel: 777799881
email: eco-modus@seznam.cz

Telefon: 777799881

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".